Zespół redakcyjny

BIO

Dawid ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji UKSW w Warszawie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sądach, prokuraturach oraz renomowanych kancelariach prawnych. W latach 2007 – 2011 pracował w Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie zajmował się nadzorem nad GPW, KDPW, domami maklerskimi oraz bankami. Reprezentował Przewodniczącego KNF w Radach Nadzorczych instytucji infrastruktury rynku kapitałowego. Od roku 2014 zarządza DAP Kancelarią Prawną Business and Law Firm. Specjalizuje się w skomplikowanych procesach cywilnych, w tym przeciwko bankom i instytucjom finansowym, doradztwie biznesowym oraz korporacyjnym. Prywatnie Dawid interesuje się motocyklami, jazdą konną, boksem, fizyką oraz synkiem Stasiem.

BIO

Ania ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sądzie rejonowym, a następnie w renomowanych kancelariach prawnych, w tym w kancelarii prawnej RKKW – Kwaśnicki, Wróbel i Partnerzy. Doświadczenie biznesowe zdobywała zasiadając organach zarządczych wielu korporacji, m.in. KGHM Metraco, Call Center Tools S.A. W swojej praktyce interesuje się prawem cywilnym oraz rodzinnym. Prywatnie Anię pasjonuje  architektura wnętrz, literatura oraz sporty zimowe.

Maciej Bełc

Aplikant radcowski

BIO

Maciej ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z oceną ogólną bardzo dobrą. Odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, której jest członkiem. Od 2015 roku  współpracuje z DAP Kancelarią Prawną Business and Law Firm. Specjalizuje się w skomplikowanych procesach cywilnych, w tym przeciwko bankom i instytucjom finansowym, prawie korporacyjnym oraz gospodarczym. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w sądach i w prokuraturach. Prywatnie Maciej pasjonuje się motocyklami, jazdą konną, boksem oraz historią (jest również absolwentem Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego).

BIO

Ewa ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych oraz w największych sieciach handlowych, tj. Tesco, Euro RTV&AGD oraz Centrum Handlowe Maximus. Od roku 2015 związana z DAP Kancelarią Prawną Business and Law Firm. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz obsługą prawną nieruchomości komercyjnych, w szczególności prawnymi i biznesowymi aspektami wynajmu powierzchni komercyjnych. Prywatnie Ewa interesuje się sprzątaniem i robieniem zakupów.